Biuro rachunkowe

Księgowość i prowadzenie firmy

Klienci naszej firmy mogą liczyć na szeroki zakres usług z dziedziny księgowości.

Oferujemy prowadzenie usług księgowych:

Nasze Biuro Rachunkowe ponosi pełną odpowiedzialność za świadczone usługi. W związku z prowadzoną działalnością posiadamy ubezpieczenie OC.

Zapewniamy ochronę danych osobowych oraz poufność i bezpieczeństwo danych finansowych Klienta.

Swoje zadania wykonujemy rzetelnie zgodnie z zasadami Kodeksu Zawodowej Etyki w Rachunkowości.


Biuro pisania podań

Świadczymy usługi w zakresie pisania podań, odwołań, skarg i innego rodzaju pism osobom fizycznym oraz małym firmom.

Piszemy podania w sprawach z zakresu administracji publicznej oraz odwołania od decyzji administracyjnych i inne pisma urzędowe oraz pisma prywatne wszelkiego rodzaju. Nasza praca jest odpowiedzią na zapotrzebowanie na proste i tanie usługi w zakresie redagowania pism biurowych (podania, zapytania, informacje, decyzje, odwołania), pism informacyjnych (notatka, sprawozdanie, zawiadomienie, wezwanie), pism grzecznościowych do organizacji społecznych, przedsiębiorstw, szkół, osób prywatnych, itp.

Jesteśmy w stanie w ciągu 48 godzin sporządzić następujące pisma:

Oferujemy również pomoc w wypełnianiu wszelkiego rodzaju wniosków, zaświadczeń, druków i formularzy.

Posiadamy doświadczenie w tworzeniu pism związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej, korespondencji kierowanej do, szkół i uczelni wyższych, osób prywatnych, organizacji społecznych oraz przedsiębiorstw. 

Atuty naszej oferty usług kancelaryjnych:

Cena za sporządzenie pisma ustalana jest indywidualnie z każdym Klientem i zależy od rodzaju pisma, stopnia skomplikowania sprawy oraz nakładu czasu i pracy. O kosztach informujemy zawsze przed przyjęciem zlecenia, by Klient przed zamówieniem znał dokładną cenę zleconej usługi.

Wykorzystujemy pliki cookies do anonimowych statystyk odwiedzin naszego serwisu zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Ukryj ten komunikat