Doradztwo i dotacje unijne

Sukces uzyskania dotacji to nie tylko poprawne wypełnienie wniosku o dofinansowanie, ale przede wszystkim prawidłowa realizacja projektu i jego rozliczenie. Wieloletnie doświadczenie Biura Doradczo Księgowego EURO CONSULTING  oraz wypracowana metodologia pozyskiwania dotacji przesądzają o sukcesie naszych klientów w drodze po unijne fundusze.

Kompleksową ofertę pozyskiwania dotacji kierujemy do:

Współpraca z Biurem Doradczo Księgowym EURO CONSULTING obejmuje:

Każdy z naszych klientów ma zapewnioną opiekę merytoryczną na wszystkich etapach realizacji inwestycji. Wszystkie dokumenty przygotowywane są zgodnie ze standardami i wymogami Instytucji Zarządzającej oraz zgodnie z dyrektywami i rozporządzeniami Rady Unii Europejskiej i Komisji Europejskiej.


Doradztwo rolnicze


Doradztwo finansowe

W zakres świadczonych usług finansowych wchodzi wszelkiego rodzaju doradztwo w zakresie pozyskania kapitału:

Oferta naszego biura obejmuje również  pośrednictwo finansowe jest to uzupełniająca oferta biura wspomagająca pozyskiwanie środków na rozwój firm. 

Kredyty

Pmagamy w pozyskaniu środków kredytowych na finansowanie działalności gospodarczej, doradzamy w zakresie wybrania korzystnej oferty.

Leasing

Leasing to dosyć prosta i szybka forma pozyskiwania środków trwałych, w tym również środków transportu.

Współpracujemy z wieloma bankami i instytucjami finansowymi świadczącymi usługi kredytowe. Klienci naszego biura mogą liczyć na to, że sprawnie i bez nadmiaru uciążliwych formalności uzyskają pieniądze na rozwój swojej firmy.

Wykorzystujemy pliki cookies do anonimowych statystyk odwiedzin naszego serwisu zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Ukryj ten komunikat